Strona główna Dzisiaj jest: sobota, 10 grudnia 2016 r.
Select language
  Zawodnicy Walki Galeria zdjęć Multimedia Napisali o nas Organizatorzy Bilety Download
Sponsorzy

Angels of Fire EXCLUSIVE: 11 grudnia 2010 r., Płock – Wyniki

 

Walki wieczoru:

 

14) Łukasz Chlewicki (CHANGE GYM Kraków) pokonał Jordana Błocha (UKS SHI - KON Łódź) przez KO, 1R 3.48, MMA, 77 kg, 2x5min

 

13) Radosław Demczur (SAMOLEWSKI TEAM Poznań) pokonał Łukasza Rajewskiego (RAJEWSKI Team Płock) na punkty przez niejednogłośną decyzję sędziowską 2-1, K-1 Rules, 71kg, 3x3 m

 

12) Krzysztof Sadecki (Vale Tudo Płock) pokonał Oskara Ślepowrońskiego (Szkoła Jiu-Jitsu Kobyłka) przez poddanie (uderzanie w parterze), 1R 2.03, MMA, 84kg, 2 x 5 min

 

11) Piotr Woźnicki (Sanda Płock) pokonał Stefana Syrek-Dąbrowskiego (GARUDA Muay Thai Gym W-wa) przez RSC w 1R, K-1 Rules, 75kg, 3x3 m

 

10) Łukasz Sajewski (Akademia Sarmatia Gdańsk) pokonał Ireneusza Milę (SHOOTERS Konin) na punkty 13: 2, Submission fighting, 77 kg, 1x10min

 

Pojedynki mistrzowskie o pas Młodzieżowego Mistrza Angels of Fire:


9) Norbert Rybak (KAITO Stalowa Wola) pokonał Patryka Siekiera (DRAGON FC Sochaczew) na punkty jednogłośną decyzją sędziowską 3:0, MMA – bez uderzeń w parterze, 77 kg, 2x5 min

 

8) Robert Rajewski (RAJEWSKI Team Płock) pokonał Łukasza Łęczyckiego (GARUDA Muay Thai Gym W-wa) na punkty niejednogłośną decyzja sędziowska 2:1, K-1 Rules, 63.5kg, 3x3 m

 

7) Tomasz Walkowiak (HUNTER GYM Bydgoszcz) pokonał Kamila Godka (Sanda Płock) na punkty jednogłośną decyzja sędziowską 3:0, 63.5 kg, low - kick, 3 x 3 minuty

 

Karta główna:

 

6) Mateusz Rajewski (Rajewski Team Płock) pokonał Sebastiana Rajewskiego (Rajewski Team Płock) na punkty niejednogłośną decyzją sędziowską 2:1, 63 kg, formuła K-1, 3 x 3 minuty

 

5) Gracjan Szadziński (HUNTER Team Stargard Szczeciński) pokonał Dominika Prusika (Camel Fight Club Olsztyn) na punkty jednogłośną decyzją sędziowską 3:0, 71 kg, formuła K-1, 3 x 3 minuty

 

4) Tomasz Tarnacki ( HUMAN Białystok) pokonał Damiana Miszczaka (HUNTER Team Stargard Szczeciński) przez KO w 2R, 86 kg, formuła K-1, 3 x 3 minuty

 

3) Kamil Warchoł (KAITO Stalowa Wola) pokonał Mateusza Świątkowskiego (DRAGON FC Sochaczew) przez poddanie (balacha) w 1R 3.13, MMA – bez uderzeń w parterze, 84 kg, 2x5 min

 

2) Piotr Grzegdala (KOHORTA Poznań) pokonał) Artura Pawłowskiego (UKS CIOS Włocławek) na punkty niejednogłośną decyzją sędziowską 2:1, + 95 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

 

1) Bartosz Kołodziejczak (KOHORTA Poznań) pokonał Michała Zielińskiego (Prudnik) na punkty decyzją sędziowską 3:0, 74 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

AoF VII
Organizatorzy
Patronat medialny
Copyright © 2006 - 2016 by Angels of Fire